DÝŇOBRANÍ

V měsíci září proběhla v naší MŠ Človíčkov první společná akce s rodiči, jejich dětmi, zástupci zřizovatele a zaměstnanci MŠ, kterou jsme nazvali DÝŇOBRANÍ. Rodiče s dětmi tvořili z přírodnin podzimní věneček, velký úspěch mělo dlabání dýní a jejich dekorace. Součástí tvoření byla ochutnávka poživatin domácí výroby, které připravili rodiče, za což jim velmi děkujeme.

VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY

Ve středu 5. dubna 2017 se uskuteční v prostorách naší MŠ setkání rodičů, dětí a pracovníků MŠ pod názvem ,,Velikonoční dílničky".

MDŽ

V sobotu 18. 3. 2017 vystoupí děti z naší MŠ se svým programem na oslavě dne žen, která se koná v sále OÚ Brod nad Dyjí.

POBYT PAVLOV

V dnech 24.4.-27.4.2017 uspořádá naše MŠ Človíčkov turisticko-poznávací pobyt v rodinném penzionu v Pavlově.

Pohádka

V rámci projektu ,,Zdraví dětem" budeme mít v naši MŠ Človíčkov v úterý 28. února 2017 pohádku ,,Zdravík a zvířátka z kouzelného lesa".

PLAVÁNÍ

V pátek 24. února 2017 zahajujeme výuku plavání, kterou zabezpečuje plavecká škola v Hustopečích ve svém bazénu. Výuka proběhne v deseti hodinových lekcích.

Wikyland

Ve středu 15. února 2017 navštíví naše MŠ Človíčkov zábavní park Wikyland v Brně.

Keramika 2017

Keramika bude od února. 2017

Ředitel školky se představuje

na obsahu se pracuje.